Zahrada na Větrově

zahrada

V sobotu 18.9. se uskutečnila brigáda, na které se vysazovali stromy, keře a umístilo se několik herních prvků.

Zahrada na Větrově - v sobotu 18.9.2021 se podařilo, na pozemcích vedle cesty do družstva, vysázet několik ovocných stromů - švěstky, třešně, meruňky. Taky se vysazeli borůvky, muchovník, lískové oříšky a větší množství ibišku na okrasu.  Zasázeli se i dva velké stromy - katalpa a javor, pod kterými se budeme moci schovat před sluníčkem. Na svolanou brigádu došly děti i s rodiči. Takže šla práce pěkne od ruky. Podařilo se rozmístit i venkovní Člověče nezlob se, diskgolfový koš a kuželky.  Kuželky jsou na obě hry v uložném prostoru lavičky, takže, kdo bude mít chuť, nemusí si nic nosit sebou. Snad je každý, kdo si přijde zahrát, uklidí zpět na místo.  Tráva, kterou jsme tam před časem zaseli,  zatím nevzešla, ale snad se nám brzo plocha zazelená.  V nové zahradě nechybí ani lavičky k posezení. Počasí nám moc nepřálo, chvilku nám docela dost pršelo, ale ani to brigádníky neodradilo od práce. Na ukončenou jsme si opekli špekáčky ,  na zahřátí byl i čaj. Moc děkuji všem, kteří se brigády zúčastnili,  pomohli s dovozem vody a  veškeré materiálu.   Dana Jarolímová.

Datum vložení: 18. 9. 2021 19:15
Datum poslední aktualizace: 20. 9. 2021 8:55

Facebook obce

Facebook obce Jamolice

Klikněte na obrázek

dnes, sobota 22. 6. 2024
neděle 23. 6. zataženo 22/13 °C
pondělí 24. 6. jasno 23/14 °C
úterý 25. 6. skoro jasno 23/11 °C

Dnes je 22.6.2024

Svátek má Pavla

Červen studený - sedlák krčí rameny.

Na Deset tisíc rytířů desettisíckrát deset tisíc kapek.

ONLINE:1
DNES:142