Dotazníkové šetření - socioekonomická analýza Dukovany

Vážení občané,
obracíme se na Vás s dotazníkem, jehož cílem je zjistit Váš názor na plánovanou dostavbu Jaderné elektrárny Dukovany (EDU),jaké může dostavba mít pozitivní nebo negativní dopady na místo, kde žijeme. Dotazníky Vám budou doručeny do schránek nebo jej může vyplnit elektronicky.....

Vážení občané,

obracíme se na Vás s dotazníkem, jehož cílem je zjistit Váš názor na plánovanou dostavbu Jaderné elektrárny Dukovany (EDU). Zajímá nás, jak dostavbu vnímáte, jaké může mít pozitivní nebo negativní dopady na místo, kde žijete.

QR codeOdkaz: https://www.surveymonkey.com/r/dukovany_rezidenti

ODPOVÍDAT MŮŽETE NEJDÉLE DO 14. ČERVENCE 2024

Tento průzkum zadává Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj. Vaše názory jsou pro nás důležité, ovlivní další kroky v souvislosti s dostavbou elektrárny. Vyplnění dotazníku je anonymní a zabere maximálně 3 až 5 min. Vašeho času.

Děkujeme za Vaše odpovědi, vstřícnost a čas.

Výzkum pro zadavatele zajišťuje společnost KPMG Česká republika, s.r.o.

Dotazníkové šetření probíhá v rámci zpracování Socioekonomické studie Dukovany, jejímž účelem je zmapovat dopady plánované dostavby Jaderné elektrárny Dukovany (EDU). Zpracovatelem studie je společnost KPMG Česká republika, s.r.o. Zadavateli studie jsou Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj.

Pro koho je dotazníkové šetření určeno?

• Dotazníkové šetření je určeno pro REZIDENTY (OBYVATELE) OBCE NEBO OBYVATELE, kteří zde mají obvyklé místo pobytu.

Jak dotazníkové šetření probíhá?

• Sběr dat probíhá na základě dotazníku ELEKTRONICKOU nebo doplňkovou PAPÍROVOU formou.

Jak probíhá elektronický sběr dat?

Jak probíhá doplňkový papírový sběr dat?

• Pro doplňkový papírový sběr dat byl vytvořen dotazník v listinné podobě Vám bude doručen do schránek a  ve formátu PDF, který si můžete stáhnout zde,  vyplněné dotazníky můžete odevzdat na podatelně Obecního úřadu Jamolice, Jamolice č. 8.
  • Dotazníkové šetření bude probíhat do 14. července 2024. Po tomto datu bude výzkum ukončen.
Datum vložení: 11. 6. 2024 13:06
Datum poslední aktualizace: 12. 6. 2024 12:24

Facebook obce

Facebook obce Jamolice

Klikněte na obrázek

dnes, sobota 22. 6. 2024
neděle 23. 6. zataženo 22/13 °C
pondělí 24. 6. jasno 23/14 °C
úterý 25. 6. skoro jasno 23/11 °C

Dnes je 22.6.2024

Svátek má Pavla

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Červnová bouřka má krátké trvání.

ONLINE:2
DNES:144