CzechPoint

Mobilní aplikace Jamolice

Partner obce

Nadace ČEZ

Občanská bezpečnostní komise JE Dukovany

Va‘e cesty k bezpečí

Portál KRIZPORTHlášení místního rozhlasu

Prodej dřeva

Obec nabízí k prodeji palivové dřevo borovice v délce 4 m, cena 600 Kč za q. Doprava vyvážečkou 200 Kč za q. Objednat je možné v kanceláři obecního úřadu.


Fotbalová utkání na místním hřišti

Tělovýchovná jednota Jamolice zve všechny sportovní příznivce na fotbalový zápas. Zápas se uskuteční v neděli 24. března od 15.00 hod. na místním fotbalovém hřišti. Nastoupí mužstvo Jamolice proti mužstvu z Troskotovic. Zveme všechny fanoušky fotbalu. 


Volná pracovní místa

Firma RETEX a.s. příjme do pracovního poměru v třísměnném nebo nepřetržitém provoze pracovníky na pozice : VEDOUCÍ LINKY, OPERÁTOR VÝROBY, OPERÁTOR LOGISTIKY. V případě zájmu volejte na tel. číslo 727 925 310 nebo pošlete životopis na lancova@retex.cz.


Fotosoutěž mikroregionu

MORAVSKOKRUMLOVSKO pořádá fotosoutěž na téma JARO V MIKROREGIONU Pravidla soutěže: Jeden amatérský fotograf může zaslat max. 5 soutěžních fotografií • Přihlášku do soutěže najdete dostupnou na www.moravskokrumlovsko.cz: Uzávěrka soutěžních příspěvků je 23. 4. 2019

• Komise vybere od autora vždy 1 fotku, která bude soutěžit o přízeň veřejnosti 

• Hlasování veřejnosti na www.moravskokrumlovsko.cz a FB DSO Moravskokrumlovsko proběhne od 26. 4. do 9. 5. 2019

• Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne v sobotu 11. 5. 2019 na akci „Moravskokrumlovskem na kole“


Zájezd do Kroměříže

Obec Jamolice pořádá Zájezd na hrad Buchlov a na Florii Kroměříž, zájezd se uskuteční dne 4.5.2019 Nejdříve pojedeme na prohlídku hradu Buchlov s průvodcem, poté kolem 12 hodiny přijedeme do Kroměříže, odjezd zpět mezi 16:30 a 17:00 hodinou. Cena za autobus 180,-Kč/os., vstupné si každý uhradí sám na místě.Zájemci se můžou nahlásit na obecním úřadě do 20.4.2019


Prodej stromků

                        

Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r.o. - dlouholetý prodejce ovocných dřevin uskuteční prodej ovocných stromků a balených rúží v naší obci dne  3. dubna od 11:30 do 11:50 hod. prodejní místo je u požární nádrže.

Speciální  hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením.

 


Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce

Oznamujeme občanům, že ve středu 27.3.2019 se koná 5. zasedání zastupitelstva obce Jamolice. Zasedání proběhne od 18.00 hod. v kanceláři obecního úřadu. Program zasedání je zveřejněn na úřední desce i elektronicky.


Členská schůze Jednoty

 Oznamujeme, že se ve čtvrtek 21. března 2019 v 19.00 hod. se koná v kanceláři obecního úřadu členská schůze Jednoty.


Sběr železného šrotu

Oznamujeme, že v sobotu 6.4.2019 od 9.00 hod. uskuteční sběr železného šrotu v obci. Kdo z občanů má zájem o odklizení a vyvezení, může železný šrot nachystat před dům. 


Ukliďme Česko

Obec Jamolice se zapojila do celostátní úklidové akce "Ukliďme Česko". V rámci této akce se sejdeme v sobotu 6.4.2019 v 9.00 hod. v areálu za bývalou školou, odtud vyrazíme na vybraná místa naší obce na sběr odpadků. Předpokládané ukončení akce je ve 12:00 hod. Pro všechny bude připraveno občerstvení. Zveme všechny občany.


Svoz nebezpečného odpadu

Oznamujeme občanům, že v sobotu 27. dubna od  8:45 -  9:05 hod.  se uskuteční SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU. Místo sběru bude u Karlovy pivnice. Vybírat se budou tyto druhy odpadů: akumulátory, znečištěné obaly od barev, olejů, chemikálií, zářivky, výbojky,televizory, rádia ( v nedemontovaném stavu), ledničky, pračky, sporáky,vysavače, mikrovlnné trouby, fritovací hrnce, drobné elektrozařízení ( fény, varné konvice,telefony apod.) osobní pneumatiky se již nebudou vybírat. Podrobnější informace o tomto druhu odpadu získáte na stránkách firmy Esko-t, nebo vývěsce a stránkách obce.