CzechPoint

Mobilní aplikace Jamolice

Partner obce

Nadace ČEZ

Občanská bezpečnostní komise JE Dukovany

Va‘e cesty k bezpečí

Portál KRIZPORTHlášení místního rozhlasu

Oznámení

Oznamujeme občanům, že skládka Za sady je už uzavřena. Obec nemá povinnost zajišťovat odvoz stavební a ostatní suti, proto pokud někdo potřebuje odvoz tohoto druhu odpadu, tak je možné si objednat kontejner např. u firmy Esko-t Třebíč, OSP Moravský Krumlov, pan Husák Moravský Krumlov. Doufáme, že se nebudou vyskytovat černé skládky nebo nebude tento materiál vysypaný v cestách a strouhách kolem vesnice. Děkujeme. 


Fotbalový zápas na místním hřišti

TJ  Jamolice zve všechny sportovní fanoušky na fotbalový zápas na místním hřišti. Zápas se odehraje v neděli 21. října  ve 14.30 hod., nastoupí mužstvo Jamolic proti mužstvu z Vedrovic.


Oslavy 100 let republiky

Vážení spoluobčané, zveme vás v pátek 26.10.2018 na oslavy 100 let republiky. Zahájení akce bude u kostela v 17:30 hod. Další program je lampionový průvod, vysázení lípy a promítání filmu v Klubu důchodců. Všichni jste srdečně zvání.

 


Svoz nebezpečného odpadu

Oznamujeme občanům, že v sobotu 20. října od  8:25 -  8:50 hod.  se uskuteční SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU. Místo sběru bude u Karlovy pivnice. Vybírat se budou tyto druhy odpadů: akumulátory, znečištěné obaly od barev, olejů, chemikálií, zářivky, výbojky,televizory, rádia ( v nedemontovaném stavu), ledničky, pračky, sporáky,vysavače, mikrovlnné trouby, fritovací hrnce, drobné elektrozařízení ( fény, varné konvice,telefony apod.) osobní pneumatiky se již nebudou vybírat. Podrobnější informace o tomto druhu odpadu získáte na stránkách firmy Esko-t, nebo vývěsce a stránkách obce.


Objednávka sadbových brambor

Ing. Václav Novák z Jívoví nabízí ranné a poloranné sadbové brambory, rané Marabel a Soraya, polorané Rafaela, cena všech odrůd včetně dovozu činí 700 Kč/q.  V případě zájmu je možno dodat i konzum v ceně 6 Kč/kg v 25 kg balení.

Případní zájemci si mohou do konce tohoto týdne v kanceláři obecního úřadu nahlásit množství a druh odrůdy.


Parkování na chodnících

Žádáme občany, aby neparkovali na chodnících. Na silnici před domem parkujte jen na nezbytně nutnou dobu, pokud opět v brzké době plánujete odjet. Chodníky by měly sloužit zejména pro pěší a pro kočárky. V zimním období bývá problém s údržbou chodníků, když jsou plné aut. 

Žádáme majitele aut, kteří mají možnost parkovat svá vozidla v garážích nebo dvorech, aby takto činili a byli tak ohleduplní vůči chodcům a neohrožovali jejich bezpečnost. Děkujeme.